MENU
Centrum Logistyczne D.M.T.
Jesteśmy firmą logistyczną, której szukałeś.

 Dzięki temu będziesz wolny finansowo i nie będziesz musiał brać na siebie żadnej odpowiedzialności.

Jesteś tutaj: Strona główna

Centrum Logistyczne D.M.T.

O nas

D.M.T. - Witamy na naszej stronie internetowej Twój nowy partner w biznesie. Jesteśmy firmą logistyczną, której szukałeś. Dlaczego? Oferujemy więcej niż tylko wynajem powierzchni magazynowej. D.M.T. oferuje pełną obsługę logistyczną i magazynową. Dzięki temu będziesz wolny finansowo i nie będziesz musiał brać na siebie żadnej odpowiedzialności. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze.

DMT Centrum LogistyczneDlaczego warto nas wybrać?

  • Wzrost liczby klientów,
  • Zmniejszenie liczby reklamacji,
  • Krótszy czas dostawy,
  • Oszczędność czasu,
  • Wzrost sprzedaży,
  • Realizacja zamówień niestandardowych,
  • Wiarygodne informacje o statusie przesyłek i magazynu,
  • Najnowsze rozwiązania informatyczne.

Możliwość wynajęcia magazynu

Wynajmij magazyn o powierzchni 8 000 m2 w klasie A. Płacisz tylko za to, co wykorzystasz. Dzięki temu zmniejszysz koszty stałe i sprawisz, że Twoje koszty magazynowania będą bardziej zmienne. Istnieje możliwość wynajęcia naszej powierzchni magazynowej. Dysponujemy magazynem do wynajęcia w Warszawie. Możemy przechowywać Twoje towary lub zająć się ich logistyką. Mamy doświadczenie pozwalające nam oferować usługi magazynowania i dystrybucji na wysokim poziomie.

Kompletacja zamówień

Wysyłamy towary, które powierzyłeś nam pod opiekę. Dzięki dobraniu odpowiedniego zamówienia i zabezpieczeniu towaru na czas transportu, zmniejszamy szanse na otrzymanie reklamacji. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie i znamy oczekiwania firm kurierskich dotyczące załadunku towarów. Przygotowujemy paczki do wysyłki tak, aby nie było dodatkowych opłat za nadbagaż. Znamy godziny i wymagania dotyczące awizacji, a także warunki.

Fulfillment E-commerce

Mamy rozwiązania, które zautomatyzują logistykę Twojego sklepu internetowego.

Jesteśmy idealnym partnerem, niezależnie od tego, czy reprezentujesz wiele marek, czy chcesz rozszerzyć swoją ofertę produktów.

Outsourcing transportu logistyka

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą również transport. Dysponujemy własną flotą oraz współpracujemy z 8 firmami kurierskimi. Posiadamy licencję przewoźnika zarówno na rynek krajowy, jak i międzynarodowy. Wszystkie pojazdy spełniają normę Euro 2.

Jako partner biznesowy możemy zagwarantować pełną obsługę logistyczną i magazynową. Oferujemy zarówno outsourcing logistyczny, jak i transport.

Dysponujemy własną flotą, bezpiecznych i niezawodnych pojazdów z certyfikatami Euro 2. Posiadamy licencję przewoźnika zarówno na rynek krajowy, jak i międzynarodowy. Wszystkie towary są ubezpieczone, a wszystkie pojazdy posiadają aktualne OC.

Usługi dodatkowe

Pomagamy rozwijać sprzedaż, oferując szereg usług dodatkowych.

Wiemy, że oczekiwania klientów się zmieniają. Twoja oferta powinna być na tyle elastyczna, aby szybko dostosowywać się do zmian na rynku.

Oto wyzwania, z którymi możesz się z nami zmierzyć.

Oto kilka przykładów, jak wykorzystaliśmy usługi dodatkowe w naszym centrum logistycznym.